znajdujesz się: Strona główna > Kalendarium wydarzeń > DSD Assist

DSD Assist

termin: 29.06.2019

DSD Assist

DSD Assist

Prowadzący: Lek. dent. Anna Zalewska

Oryginalna formuła szkolenia projektowania uśmiechu wraz z kursem fotografii dentystycznej. To nowoczesne podejście w leczeniu stomatologicznym ukierunkowane na wizualne przedstawienie planu leczenia. Na podstawie serii zdjęć pacjenta i pogłębionym wywiadzie przygotowuje się analizę uśmiechu. Za pomocą typowych programów komputerowych (Power Point, Keynote) i przy użyciu szablonów wprowadza się zmiany bezpośrednio na zdjęcia pacjenta. Efektem jest czytelna i zrozumiała prezentacja planu leczenia. Ostatnim elementem metody jest przygotowanie przez pracownię protetyczną wax-up'u, który nałożony na zęby pacjenta mock-up ukazuje wygląd jego uśmiechu i twarzy po zakończeniu leczenia.

!Uwaga: Aby w pełni skorzystać z szkolenia należy zabrać własny komputer z aplikacją Microsoft PowerPoint lub Keynote na których odbywają się ćwiczenia.

Formuła szkolenia oparta na metodzie nauki przez praktykę.
Szkolenie w małej grupie z silnym wsparciem technicznym, gwarantującym skuteczne przyswojenie nowoczesnych metod pracy.
Nauka wykonywania zdjęć wewnatrzustnych oraz zdjec twarzy, tworzenie dokumentacji oraz prezentacji w oparciu o kanony piękna.
Celem tego kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy dotyczącej zasad i sposobów wykonania wysokiej jakość zdjęć, które złożą się na profesjonalną dokumentację pacjenta i poszczególnych przypadków. Zdjęcia znajdą zastosowanie jako rejestracja przebiegu leczenia, wykorzystamy je w komunikacji z samym pacjentem, jak i pracownią protetyczną. Wysokiej jakości zdjęcia pomogą przy diagnostyce i znajdą zastosowanie w pracach naukowych. Będą nieocenionym dowodem, gdyby doszło do procedur reklamacyjnych.

Warsztaty Digital Smile Design stanowią unikalną na polskim rynku ofertę szkoleń dla asystentek i higienistek stomatoligicznych.

!Uwaga: Aby w pełni skorzystać z programu, należy zabrać własny komputer z aplikacją PowerPoint lub Keynote na bazie których odbędzie się część praktyczna.

Program
Fotografowanie elementów protetycznych, modeli, koron mostów
Fotografowanie samodzielne i z lekarzem
Akcesoria (kontrastory, lustra, ekspandery)
Zdjęcia twarzy; zdjęcia zewnątrz ustne i wewnątrzustne
Organizacja pracy w gabinecie
Jakie zdjęcia należy wykonać (lista ujęć)
Aparat jako narzędzie stacjonarne i mobilne
Fotografia w systemie elektronicznej dokumentacji medycznej
Wykorzystanie zdjęć z dokumentacji medycznej
Tworzenie prezentacji i sposób jej pokazywania
Program tworzenia prezentacji typu DSD dopasowany do Twojej platformy i umiejętności obsługi komputera typu Mac OS lub Windows
Samodzielne wykonanie pełnej prezentacji DSD
Wzajemna wymiana doświadczeń
Certyfikat ukończenia szkolenia DSD

Termin: 29 czerwca 2019 g.10:00
Miejsce: PURO Wrocław Stare Miasto ul. Pawła Włodkowica 6
Cena: 349 PLN
Informacje i zapisy:
+48 509 964 032
kontakt@dentalprocess.pl