znajdujesz się: Strona główna > Kalendarium wydarzeń > SEKRETARKA/REJESTRATORKA MEDYCZNA

SEKRETARKA/REJESTRATORKA MEDYCZNA

termin: 22.09.2015

SEKRETARKA/REJESTRATORKA MEDYCZNA

SEKRETARKA/REJESTRATORKA MEDYCZNA

Celem kursu jest:
 - gruntowne i rzetelne przygotowanie do pracy na stanowisku Sekretarki/Rejestratorki Medycznej,
- zapoznanie z najnowszymi procedurami, obowiązującymi na stanowisku Sekretarki/Rejestratorki Medycznej,
- przekazanie solidnej, usystematyzowanej wiedzy popartej ćwiczeniami praktycznymi (teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy w zawodzie m.in. zajęcia praktyczne przy komputerze).
  
 Na zajęciach wykonywane są: ćwiczenia z zakresu asertywności, scenki rozmów  telefonicznych, rozmów bezpośrednich  z pacjentem, ćwiczenia z wypełniania druków medycznych, praca z kwestionariuszem osobowym oraz zajęcia praktyczne z wykorzystaniem komputera (każdy Uczestnik kursu ma na zajęciach zapewnione stanowisko komputerowe).

 Kurs skierowany jest do Osób życzliwych i empatycznych, a przede wszystkim sumiennych, obowiązkowych, dokładnych, rzetelnych i z dużym poczuciem odpowiedzialności za wypełniane zadania.

Nowości: - przedstawienie urządzenia firmy Scentsations, zastosowanie którego w placówce medycznej ma na celu stworzenie pacjentom przyjemnej atmosfery olfaktorycznej (pozytywny wpływ na komfort personelu i klientów, wzmocnienie wrażenia czystości i wysokiej jakości pomieszczeń sanitarnych, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi, poprzez zastosowanie  nowoczesnej technologii „suchej dyfuzji”).

Termin: 22.09.2015.
Liczba godzin: 30
Miejsce: Warszawa
Cena: 389 zł
Kontakt: warszawa@diamond.edu.pl,lub tel.: 795 732 851