znajdujesz się: Strona główna > Po pracy

Po pracy

do:
Świętokrzyscy dentyści pobiegną w VI edycji biegu „Kielecka Dycha”

03.09.2017

Organizatorzy świętokrzyskiego biegu na 10km, zwanego popularnie „Kielecką Dychą” w tegorocznej już VI edycji, wydzielili specjalną klasyfikację dla lekarzy-dentystów i osób świadczących usługi stomatologiczne zobacz więcej

Kobieta przez 10 lat miała w przewodzie pokarmowym drut ortodontyczny

09.08.2017

W australijskim Nedlands na szpitalny ostry dyżur zgłosiła się 30-letnia kobieta, z powodu bólu brzucha z nieokreślonego powodu zobacz więcej

Dzięki sztucznej szczęce gwałciciel z Memphis trafił do więzienia

03.08.2017

Amerykański przestępca Thomas Maupin został po latach skazany na podstawie dowodu, którym była proteza stomatologiczna zobacz więcej

Praca dla dentystów zza granicy w sieci duńskich klinik stomatologicznych

02.08.2017

Agencja Medicolink poszukuje pracowników do sieci prywatnych klinik stomatologicznych funkcjonujących na terenie Danii zobacz więcej

Pobito rekord Guinnessa na najdłuższego zęba

19.07.2017

Mieszkający w Indiach Urvil Patela trafił do Księgi Rekordów Guinnessa jako człowiek z najdłuższym zębem zobacz więcej

Dużyna Dentim Clinic mistrzem Fortuna Puchar Polski Playarena 2017

17.07.2017

Amatorska drużyna piłkarska, grająca w barwach śląskiej Dentim Clinic, zdobyła tytuł mistrza podczas turnieju Fortuna Puchar Polski Playarena 2017 zobacz więcej

Dentysta z Jarosławia zdobył dwa medale na Mistrzostwach Świata Lekarzy w Tenisie Stołowym

12.07.2017

Gracjan Dziukiewicz, stomatolog z Jarosławia, zdobył we Francji brązowy medal w Mistrzostwach Świata Lekarzy w Tenisie Stołowym, natomiast deblu, w duecie z Andrzejem Kapłonem, wywalczyli srebro zobacz więcej