znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Światowy Kongres FDI 2016 w Poznaniu ju...

Światowy Kongres FDI 2016 w Poznaniu już z własną stroną

07.09.2015

Światowy Kongres FDI 2016 w Poznaniu  już z własną stroną

Ruszyła strona internetowa Dorocznego Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI Poznań 2016. Pod adresem www.fdi2016poznan.org dostępne są najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

Choć do rozpoczęcia Kongresu pozostał rok, organizatorzy już teraz zachęcają do zapoznania się ze stroną internetową wydarzenia - FDI 2016. W poszczególnych zakładkach znalazły się informacje o: ważnych datach, programie naukowym czy imprezach towarzyszących Kongresowi. Są także wstępne wskazówki dla wystawców.
Angielskojęzyczna wersja strony zawiera informacje o Polsce i atrakcjach poszczególnych regionów. W serwisie umieszczono propozycje pakietów turystycznych dla zagranicznych gości oraz informacje o transporcie i bazie noclegowej. To ukłon w stronę dentystów z całego świata, którzy Poznań odwiedzą w liczbie kilku tysięcy. 

- Zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki „Aktualności”, poprzez którą będziemy przekazywać najważniejsze wiadomości, zarówno dla uczestników jak i wystawcówinformuje prof. Bartłomiej W. Loster, prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz prezydent FDI 2016 AWDC.

- Postępy przygotowań można śledzić nie tylko na oficjalnej witrynie, ale także w serwisach społecznościowych: Facebook, G+ i Twitter. Będziemy obecni na łamach branżowych czasopism i portali oraz w trakcie targów i konferencji dentystycznych. Podczas tegorocznej edycji CEDE zaprezentujemy pierwszy numer polskiego wydania „See you in Poznań magazine”. Obcojęzyczne wersje „SYIP magazine” będą promować Kongres poza granicami krajudodaje prof. Honorata Shaw, wiceprezydent PTS, Główny Koordynator Kongresu.

104. Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI odbędzie się w Poznaniu dniach 7-10 września 2016 r. To prestiżowa konferencja z udziałem wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, połączona z międzynarodową wystawą sprzętu i materiałów oraz debatą nad kierunkami światowej polityki stomatologicznej. W ostatnich latach Kongres gościł w: Indiach, Turcji, Chinach, Meksyku, Brazylii, Singapurze. W tym roku gospodarzem jest Bangkok (22-25 września, Tajlandia). Polska będzie organizatorem wydarzenia po raz pierwszy w historii. Gospodarze Kongresu spodziewają się, że do Poznania przyjedzie ponad 12 tys. uczestników.

 – Warto śledzić stronę regularnie – zachęcają organizatorzy Kongresu.

Zapaszamy: www.fdi2016poznan.org