znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > "All dente"- zapowiedzi ciąg dalszy

"All dente"- zapowiedzi ciąg dalszy

16.02.2015

"All dente"- zapowiedzi ciąg dalszy

Profesjonalne informacje o zbliżających się konferencjach znajdziesz tylko w Dentalradio. Dziś druga część zapowiedzi wykładowców szykujących się na warszawskie „Lets dens”

Od lekarzy, magistrów fizjoterapii, trenerów, aż do doktorów i profesorów. W Warszawie na takim wydarzeniu pojawiają się wszyscy. Dla wiedzy, wrażeń, nagród, żeby pokazać swoje zainteresowanie, odkryć nowe miejsca, czy też spotkać znajome twarze. Zawsze jest pretekst. Czas studiów jest wyjątkowy pod wieloma względami a chwile które najdłużej zostaną w pamięci to te które przeżyjesz poza uczelnią- czyż nie?

Uniwersytety nauczą teorii doskonale, ale co z praktyką? A inne umiejętności które przydają się podczas pracy- czy o nich uczelnie nie zapominają? Np. komunikacja z pacjentem, psychologia w pracy, fizjoterapia, rozwój osobisty, zakładanie prywatnego gabinetu, nowoczesne osiągnięcia w stomatologii. To wszystko możecie poznać podczas konferencji „Lets dens” organizowanej pod hasłem all dente czyli holistyczne leczenie w stomatologii. A opowiedzą (i pokażą) Wam o tym:

mgr. fizj. Michał Prawda
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staże odbywał w najznamienitszych ośrodkach fizjoterapeutycznych w Polsce. Obecnie prowadzi własną działalność Fizjo Benefit. Uczestnik wielu prestiżowych kursów m.in. Terapia manualna wg koncepcji Kaltenborn, Zastosowanie laserów w fizjoterapii i ortopedii. Specjalizuje się w zaburzeniach kręgosłupa i właśnie dlatego 21.02.2015 r. na konferencji LET’S DENS 3 w Warszawie opowie więcej o zagadnieniu „Stabilizacja kompleksu lędźwiowego a funkcja kończyny górnej w codziennej praktyce lekarza dentysty.”

lek. dent. Katarzyna Borowska-Madera
absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Interesuje się protetyką i stomatologią zachowawczą. Staż odbywała Wojewódzkim Centrum Stomatologiczym w Toruniu, a następnie pracowała w wielu renomowanych klinikach. Brała udział w wielu kursach specjalistycznych np. Endomeeting, Gdynia Summer Session 2014. Prytwatnie interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. 21.02.2015 r. na konferencji LET’S DENS 3 w Warszawie poprowadzi wykład pt."Odbudowy adhezyjne – sprawdzone sposoby na sukces w codziennej pracy klinicznej"

Prof. zw. dr hab. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie Kierownik Katedry Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dziekan Wydziału Lekarsko-Dentystycznego. Konsultant Krajowy w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Wiceprezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Przewodnicząca Sekcji Polskiej Akademii Pierre Foucharda.
V-ce prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS). Redaktor czasopisma Protetyka Stomatologiczna. Członek Rady Programowej czasopism: Quintesssence dla lekarzy, Quintesssence Periodontologia-Implanty, Stomatologia Współczesna. Członek European Prosthodontic Association, European Association for Osseointegration.. Autorka ponad 300 prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych, wykładowca, autor i współautor 11 wydań książkowych z dziedziny protetyki stomatologicznej, diagnostyki i zakażeń grzybiczych jamy ustnej. 21.02.2015 r. na konferencji LET’S DENS 3 w Warszawie poprowadzi wykład pt.”Osiągnięcia ostatnich lat w protetyce stomatologicznej"

lek. Kamil Kuczewski
Trener Rozwoju Praktyk Stomatologicznych
Ukończył Studia Medyczne, z doświadczenia Przedsiębiorca, doradca. Od 2005 roku specjalizuje się w psychologii osiągnięć, skutecznej komunikacji oraz efektywnym zarządzaniu. Trener Rozwoju Praktyk Stomatologicznych w fundacji Be Active Dentist zajmującej się organizowaniem aktywnych szkoleń dla lekarzy dentystów.
Współpracując w właścicielami praktyk stomatologicznych tworzy know-how pracując zarówno nad wizerunkiem gabinetów, komunikacyjnymi umiejętnościami dentystów, zwiększeniem ilości kompleksowych planów leczenia oraz pomocy w uzyskaniu zewnętrznego finansowania na wdrażanie nowych technologii i zwiększanie konkurencyjności Praktyk Stomatologicznych.
Przed 25-tym rokiem życia jeszcze podczas studiów, zarządzał i budował od zera firmę, w której po 3 latach działalności pracowało ponad 70 osób. Każdego roku obroty firmy rosły od 50% do 200%. Teraz takie efekty biznesowe przekłada na gabinety stomatologiczne i kliniki. 21.02.2015 r. na konferencji LET’S DENS 3 w Warszawie poprowadzi wykład pt."Lekarz i pacjent w drodze do zmian - zaawansowana komunikacja w rozwoju osobistym"

Oprac. Michał Dudziński, Anna Świąder