znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Bez wparcia finansowego serwis solidnypa...

Bez wparcia finansowego serwis solidnypacjent.pl przestanie istnieć

31.01.2019

Bez wparcia finansowego serwis solidnypacjent.pl przestanie istnieć

Lekarz dentysta Marcin Krufczyk, twórca darmowego serwisu internetowego solidnypacjent.pl, potrzebuje 30 tys. zł, aby móc nadal go prowadzić. Trwa zbiórka na ten cel, jednak jak na razie z mizernym skutkiem

Strona powstała, aby zmniejszać kolejki do lekarzy oraz usprawnić im pracę. Serwis działa, jednak potrzebne są środki na jego dalsze prowadzenie i rozwój.

Na stronę internetową solidnypacjent.pl trafiają numery telefonów pacjentów, którzy notorycznie rezerwują wizyty, na które później nie przychodzą. Wpisy umieszczają lekarze i lekarze dentyści zirytowani tym, że taki proceder dezorganizuje pracę całego gabinetu. Często odmawiają oni osobom faktycznie zainteresowanym wizytą, wnioskując z listy zapisanych, że nie ma wolnego terminu.

Korzystanie z serwisu jest w 100 proc. darmowe, nie generuje on żadnych dochodów. Marcin Krufczyk prosząc o wsparcie zapewnia, że serwis został stworzony, wyłącznie aby pomóc, a nie czerpać z niego korzyści, natomiast szczerze przyznaje, że nakłady na dalsze prosperowanie projektu finansowo go po prostu przerosły.

Źródło: www.infodent24.pl