znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Careers in White po raz drugi w Warszawie

Careers in White po raz drugi w Warszawie

20.11.2019

Careers in White po raz drugi w Warszawie

230 tys. lekarzy i lekarzy dentystów brakuje w Europie - podaje serwis europeandatajournalism.eu. To niekomfortowa sytuacja dla pacjentów, bo ocenia się, że taki deficyt sprawia, iż 14 osób na 100 chorych nie ma szans na skuteczne leczenie.

To z kolei powinno tworzyć komfortowe warunki pracy dla osób leczących, bo na ich fachową pomoc czekają praktycznie w każdym zakątku Europy. Który zakątek wybrać? Na to pytanie lekarze i lekarze dentyści mogą uzyskać rzeczową odpowiedź, biorąc udział w Medycznych Targach Pracy - Careers in White (23 listopada w Centrum Konferencyjnym Zielna).

Ci, którzy aktywnie chcą oddziaływać na własną ścieżkę kariery zawodowej, którzy uważają, że misja nie zawsze musi oznaczać wyrzeczenia materialne - zapewne uznają, że warto w sobotę 23 listopada 2019 r. pojawić się między godz. 11.00 a 16.00 w Centrum Konferencyjnym Zielna (róg Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej).

Na zdeterminowanych, zdecydowanych, ale także na zastanawiających się nad celowością zmiany miejsca zatrudnienia czekać będą reprezentanci pracodawców. Oczywiście każdą z ofert należy rzeczowo przeanalizować, ale już niekoniecznie przyjąć. Niezdecydowani i poszukujący będą mieli podczas Medycznych Targów Pracy doskonałą okazję, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki jakie są formalności przy zatrudnianiu w konkretnym państwie unijnym, ale także poza UE, porozmawiać z tymi, którzy już wcześniej skorzystali z szansy i podjęli nieraz spektakularne wyzwania zawodowe, a teraz chcą podzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

Careers in White ma oferty pracy dla lekarzy, lekarzy dentystów, dla specjalistów, dla osób będących w trakcie specjalizacji, ale także dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, farmaceutów i reprezentantów pokrewnych zawodów medycznych.

Wstęp dla wszystkich odwiedzających MTP jest bezpłatny.
MTP organizowane są po raz drugi w Polsce, wcześniej gościły m.in. w: Grecji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.
Co: Medyczne Targi Pracy
Gdzie: Centrum Konferencyjnym Zielna (róg Al. Jerozolimskich i Marszałkowskiej).
Kiedy: 23 listopada od godz. 11.00 do 16.00

Rejestracja tutaj

Przypomnijmy, że pierwsze Medyczne Targi Pracy - Careers in White odbyły się 26 maja 2018 r. w Novotelu Warszawa Centrum.