znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > CEDE 2015

CEDE 2015

17.06.2015

CEDE 2015

We wrześniu tego roku odbędzie się 25. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2015, której towarzyszyć będzie konferencja Stomatologia Kliniczna pod patronatem PTS.

Poznań to miasto, które w najbliższym czasie będzie miejscem spotkań stomatologów nie tylko z całej Polski, ale także świata. We wrześniu tego roku odbędzie się 25. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2015, której towarzyszyć będzie konferencja Stomatologia Kliniczna pod patronatem PTS.
Każdego dnia będą odbywać się 4 równoległe sesje naukowe, podczas których zostanie wygłoszonych łącznie 66 wykładów.
Szeroki wachlarz poruszanych zagadnień to okazja do zapoznania się najnowszymi trendami we wszystkich dziedzinach stomatologii. To także gwarancja, że każdy z uczestników z pewnością odnajdzie temat najbardziej zbliżony do własnych zainteresowań.
W trakcie konferencji odbędą się następujące sesje: Endodoncja, Protetyka Stomatologiczna i Gerostomatologia, Chirurgia Szczękowo-Twarzowa i Rekonstrukcyjna, fotografia w Stomatologii, Stomatologia Zachowawcza z Endodoncją  i Medycyną, Ortodoncja, Obrazowanie w Stomatologii, Periodontologia, Stomatologia Dziecięca, Zaburzenia Czynnościowe Narządu Żucia, Endo-Perio.
Wśród prowadzących będziemy mieli możliwość usłyszeć cenionych prelegentów z polskich uniwersytetów, których autorytet respektowany jest na arenie międzynarodowej.

Wystawie CEDE 2015 towarzyszyć będą warsztaty zorganizowane przez BE ACTIVE DENTIST i PTSS oraz szkolenia organizowane przez wystawiające się firmy.
Ciekawość wzbudza forma prezentacji interaktywnej, która ma pojawić się po raz pierwszy na konferencji. Dzięki niej możliwa będzie dyskusja między wykładowcą a jego słuchaczami.

Organizatorzy nie zapomnieli nawet o aspekcie rozrywkowym. W czwartek, 10 września w trakcie ogłoszenia wyników GRAND PRIX CEDE 2015 odbędzie się koncert 25 przebojów na 25 lecie CEDE w wykonaniu zespołu OCN.
Warto dodać, że osoby które jeszcze nie zakupiły wejściówek a chciałyby uczestniczyć w sesjach wykładowych mają taką możliwość - bezpłatnie jeśli zgłoszą się jako wolontariusze do pomocy w trakcie trwania konferencji.
Nie sposób przy okazji nie wspomnieć, że to właśnie w Poznaniu od 7 do 10 września 2016 roku, pierwszy raz w historii polskiej stomatologii  będzie miał miejsce 104 Kongres Światowego Stowarzyszenia Dentystycznego - Annual World DentalCongress FDI.
Wizyta w Poznaniu w tych dniach to niepowtarzalna okazja do zdobycia wiedzy prezentowanej przez największe gwiazdy światowej stomatologii.
 
Szczegółowy program sesji wykładowej i warsztatów dostępny jest na stronie www.cede.pl

Oprac. Agnieszka Stempniewicz