znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > CEDE 2015 - Poznań

CEDE 2015 - Poznań

06.07.2015

CEDE 2015 - Poznań

Do tegorocznego CEDE pozostało coraz mniej czasu, a szczegółów o wydarzeniu organizatorzy zdradzają coraz więcej.

Cede 2015 w skrócie.

Konferencja „Stomatologia Kliniczna” Polskiego Towarzystwa Stomatologów po raz pierwszy będzie towarzyszyć Targom. W ramach uczestnictwa można brać udział we wszystkich wykładach czterech sesji tematycznych, wystarczy zarejestrować się poprzez wysłanie zgłoszenia na stronie CEDE.

Na oficjalnej stronie wydarzenia dostępny jest już szczegółowy plan wykładów Konferencji PTS oraz szkoleń organizowanych przez BE ACTIVE DENTIST i Wystawców.

Dla zainteresowanych nowościami, jakie mają do zaoferowania firmy, stworzono na stronie internetowej specjalną zakładkę z informacjami. Dzięki temu jeszcze przed wizytą na Targach możemy szczegółowo zaplanować jak spędzimy Nasz czas.  W tym celu, warto również zamówić bezpłatny Informator w wersji wydrukowanej oraz pobrać aplikację na telefon.

W trakcie Targów uczestnikom czas będzie umilać  grana na żywo muzyka fortepianowa, a w czwartkowy wieczór odbędzie się koncert 25 przebojów w wykonaniu zespołu OCN. Miłośnicy luksusowych samochodów będą mieli okazje podziwiać egzemplarze o napędzie hybrydowym.

Organizatorzy zapowiadają bliższe  przyjrzenie się zastosowaniu laserów w Stomatologii. W ramach „Laser Show”  odbędzie się kilkanaście wykładów poświeconych tej tematyce.

Uwagę Gości przyciągnie z pewnością Strefa Testów, w której uczestnicy będą mogli nie tylko zobaczyć i poznać, ale także wypróbować i ocenić wiele produktów.

Uczestnicy przyjeżdżający spoza Poznania mogą skorzystać z 10% zniżki na wynajem mieszkania a identyfikator uczestnika Konferencji umożliwia bezpłatne korzystanie z komunikacji miejskiej w dniach 10-12 września.

Więcej informacji na www.cede.pl

Opracowała: Agnieszka Stempniewicz