znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > DENTAL NEWS W POZNANIU PO RAZ TRZYNASTY

DENTAL NEWS W POZNANIU PO RAZ TRZYNASTY

02.04.2019

DENTAL NEWS W POZNANIU PO RAZ TRZYNASTY

24 marca 2019r. ruszyły zapisy na trzynastą edycję Kongresu Dental News, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 5-7 kwietnia 2019r. Tymczasem organizatorzy – PTSS Poznań – zdradzają nam kolejne szczegóły.

Już 5 kwietnia do Poznania przyjadą najsłynniejsi dentyści z całego świata. W tym roku swoją obecnością zaszczycą nas sławy specjalizujące się w transplantologii, okluzji, protetyce, chirurgii stomatologicznej, onkologii, fotografii czy prawie medycznym.

Dr Francesco Mauro Bazzolli, dr Cristian Rotaru, dr Krzysztof Chmielewski, dr Mario Bresciano czy dr Andrzej Szwarczyński to tylko nieliczni z tych, którzy wygłoszą wykłady dla uczestników Kongresu.
Kongres Dental News rokrocznie odwiedzają tysiące uczestników z Polski, jak i z zagranicy. Stanowi on wyjątkową okazję do pogłębiania wiedzy i umiejętności praktycznych, a także wymiany doświadczeń ze specjalistami najwyższej klasy.

Wydarzenie głównie skierowane jest do studentów stomatologii oraz młodych lekarzy dentystów.

Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów znakomitych prelegentów w piątek (05.04.2019r.) oraz w sobotę (06.04.2019r.), natomiast w niedzielę (07.04.2019r.) będą mogli uczestniczyć w interesujących warsztatach praktycznych oraz w sesji wykładowej.

Zapisy będą prowadzone do wyczerpania miejsc. Warto się pospieszyć, ponieważ każdego roku liczba zainteresowanych udziałem w spotkaniu rośnie. W ubiegłym roku w wzięło w nim udział ponad 1500 osób.

Formularz rejestracyjny jest udostępniony na facebookowym wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2308294352566338/

Organizatorem XIII edycji Dental News jest poznański oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.