znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > FDI 2016 rejestracja Early Bird

FDI 2016 rejestracja Early Bird

26.05.2016

FDI 2016 rejestracja Early Bird

Dobiega końca możliwość wcześniejszej, tańszej rejestracji na Kongres FDI 2016 w Poznaniu. Z Panią Ewą Mastalerz- biuro organizacyjne FDI 2016 rozmawia Aleksandra Grabiec, Dental Radio.

Aleksandra Grabiec : Kongres FDI odbędzie się w dniach 7-10 września w Poznaniu. Rozpoczęła się rejestracja. Do kiedy mogą rejestrować się uczestnicy?

Ewa Mastalerz - biuro organizacyjne kongresu FDI 2016 w Poznaniu: Uczestnicy mogą rejestrować się do samego kongresu. Natomiast do 31 maja jest termin „tańszej” rejestracji. Mamy sporą różnicę pomiędzy ceną jaka będzie do 31 maja i później. Można wziąć udział w czterodniowym kongresie, jak również zarejestrować się na dni poszczególne. Jest to o tyle istotne, że kongres to nie tylko wykłady, ale również masa warsztatów, wykłady „meet the expert” czyli godzinne spotkanie lunch’owe z ekspertem, podczas którego w ciągu 20 minut poszczególni eksperci przedstawiają problem, po czym dyskutują, oczekując również pytań od uczestników kongresu. Warto bardzo dokładnie przestudiować cały program, żeby zastanowić się czy chcemy jechać na cztery dni, tylko i wyłącznie na wykłady kongresu, a może zarejestrować się na jeden bądź dwa dni na kongresu i wybrać warsztaty. Istotne jest również, że wszystkie warsztaty bądź „meet the expert” są dostępne wyłącznie dla uczestników kongresu - należy być zarejestrowanym, żeby móc się na nie zapisać.

Jednocześnie również zachęcam do wejścia na stronę hotelową. Strona kongresowa www.fdi2016poznan.org - zakładka hotele. Firma WTC- firma siostra Targów Poznańskich, na terenie których odbywają się wykłady kongresu, zarezerwowała dla uczestników bardzo dużo miejsc w hotelach, które można sobie wybrać w zakładce na stronie. Bardzo duża oferta, również informacje z kim należy się kontaktować jeżeli jest potrzebna większa liczba pokoi. Także zapraszam na stronę kongresu w kwestii hoteli jak i programu.

A.G. : Jak przedstawia się plan wykładów, które będą prezentowane na kongresie?

E.M. : Program jest bogaty. Mamy sześć sesji równoległych, bardzo ciekawych. Tak jak mówiłam - warsztaty, „meet the expert” , kursy. Jest tego bardzo, bardzo dużo, także zachęcam do dokładnego przestudiowania zanim się przyjedzie na kongres, zanim podejmie się decyzję o zarezerwowaniu hotelu czy zarejestrowaniu się w kongresie. Warto zrobić sobie plan pobytu. Bo to są cztery dni wykładów, cztery dni warsztatów i cztery dni „meet the expert”. Naprawdę bardzo dużo!

Z Panią Ewą Mastalerz- biuro organizacyjne kongresu FDI 2016 Poznań rozmawiała Aleksandra Grabiec, Dental Radio.