znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > I <3 Endo już w ten weekend. Dental Radi...

I <3 Endo już w ten weekend. Dental Radio również tam będzie!

25.06.2019

I <3 Endo już w ten weekend. Dental Radio również tam będzie!

I <3 Endo to konferencja endodontyczna powstała z miłości do endodoncji. Lekarzy, wykładowców, producentów. Misją jej jest przekazywanie najwyższej jakości wiedzy i doświadczenia z zakresu endodoncji. A wszystko w przyjemnej atmosferze hotelu Warszawianka.

Już w ten weekend przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy z zakresu endodoncji, lecz I <3 Endo to konferencja dla wszystkich lekarzy: zarówno tycn, którzy wykonują endodoncję na co dzień lub raz na jakiś czas. Czego możecie spodziewać się w Jachrance? Na pewno ciekawych wykładów, którze zaprezentują Wam świetni klinicyści, obszernego panelu warsztatowego, stand-upu oraz programu socjalnego. Wszystko to w otoczoniu malowniczej przyrody.

Organizatorzy zapewnieją:

Nauka, pasja, wiedza i doświadczenie. Wierzymy, że nauka i pasja powinny iść ze sobą w parze. Efektem są najwyższe umiejętności i wiedza, dzięki którym możemy leczyć pacjenta bardziej przewidywalnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

I <3 Endo przyciąga jednak uczestników przede wszystkim programem. Starannie dobrana tematyka wykładów, wartościowe nazwiska wykładowców oraz intensywne warsztaty praktyczne i warsztat PREMIUM – między innymi te elementy sprawiają, że oferta konferencji jest niezwykle atrakcyjna dla stomatologów. Tematyka wykładów i warsztatów związana jest z endodoncją, urozmaiceniem będzie także kurs fotograficzny. Jako wisienka na torcie zapowiada się wieczorna integracja z pierwszym stomatologicznym Stand-Up Show prowadzonym przez dr. n. med. Piotra Wujca i lek. stom. Bartłomieja Karasia.

Wykłady i warsztaty w trakcie I <3 Endo poprowadzą następujący wykładowcy:

1. Dr Marga Ree (Holandia)
2. Dr Spyros Floratos (Grecja)
3. Dr Jenner Argueta (Gwatemala)
4. Dr n. med. Katarzyna Brus-Sawczuk
5. Lek. dent. Sławomir Gabryś
6. Lek. dent. Bartłomiej Karaś
7. Dr n. med. Hubert Gołąbek
8. Lek. stom. Piotr Mendel
9. Dr n. med. Łukasz Zadrożny

W swoich wystąpieniach poruszą ważne tematy nurtujące lekarzy takie jak:

• złamania w obrębie korzenia,
• trójwymiarowe, anatomiczne czyszczenie,
• techniki wypełniania,
• skomplikowana anatomia i zastosowanie CBCT,
• poszukiwanie MB2,
• decyzja – endo czy już implant?

Podczas I <3 Endo ogłoszone zostaną wyniki „Ogólnopolskiego konkursu na opis przypadku leczenia kanałowego” realizowanego przy współpracy z Magazynem Stomatologicznym. Łączna pula nagród o wartości ponad 23 000 zł zachęcała (zgłoszenia spływały do końca kwietnia) do wzięcia udziałów każdego wykonującego endodoncję.
Konferencja I <3 Endo w Jachrance pod Warszawą ma dużą szansę wpisać się w krajobraz wydarzeń stomatologicznych i stać się ważnym miejscem wykładów, spotkań i ciekawych dyskusji.

www.ilovendo.pl