znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > I <3 Endo. Z miłości do endodoncji

I <3 Endo. Z miłości do endodoncji

11.06.2019

I <3 Endo. Z miłości do endodoncji

I <3 Endo. Konferencja z miłości do endodoncji to nowy punkt na mapie stomatologicznych wydarzeń w Polsce. Konferencja skierowana jest dla wszystkich dentystów zainteresowanych endodoncją, zarówno wykonujących zabiegi endodontyczne regularnie, jak również raz na jakiś czas.

Zaskakujący jest termin konferencji – ostatni weekend czerwca: 28-29 czerwca 2019r. To jednak świetny czas na połączenie dwóch rzeczy – poszerzania wiedzy oraz odpoczynku w przyjemnej atmosferze hotelu Warszawianka w Jachrance. Bogata oferta hotelu zachęca do zabrania ze sobą osoby towarzyszącej, a także przedłużenia swojego pobytu.

I <3 Endo przyciąga jednak uczestników przede wszystkim programem. Starannie dobrana tematyka wykładów, wartościowe nazwiska wykładowców oraz intensywne warsztaty praktyczne i warsztat PREMIUM – między innymi te elementy sprawiają, że oferta konferencji jest niezwykle atrakcyjna dla stomatologów. Tematyka wykładów i warsztatów związana jest z endodoncją, urozmaiceniem będzie także kurs fotograficzny. Jako wisienka na torcie zapowiada się wieczorna integracja z pierwszym stomatologicznym Stand-Up Show prowadzonym przez dr. n. med. Piotra Wujca i lek. stom. Bartłomieja Karasia.

Wykłady i warsztaty w trakcie I <3 Endo poprowadzą następujący wykładowcy:

1. Dr Marga Ree (Holandia)
2. Dr Spyros Floratos (Grecja)
3. Dr Jenner Argueta (Gwatemala)
4. Dr n. med. Katarzyna Brus-Sawczuk
5. Lek. dent. Sławomir Gabryś
6. Lek. dent. Bartłomiej Karaś
7. Dr n. med. Hubert Gołąbek
8. Lek. stom. Piotr Mendel
9. Dr n. med. Łukasz Zadrożny

W swoich wystąpieniach poruszą ważne tematy nurtujące lekarzy takie jak:

• złamania w obrębie korzenia,
• trójwymiarowe, anatomiczne czyszczenie,
• techniki wypełniania,
• skomplikowana anatomia i zastosowanie CBCT,
• poszukiwanie MB2,
• decyzja – endo czy już implant?

Podczas I <3 Endo ogłoszone zostaną wyniki „Ogólnopolskiego konkursu na opis przypadku leczenia kanałowego” realizowanego przy współpracy z Magazynem Stomatologicznym. Łączna pula nagród o wartości ponad 23 000 zł zachęcała (zgłoszenia spływały do końca kwietnia) do wzięcia udziałów każdego wykonującego endodoncję.

Konferencja I <3 Endo w Jachrance pod Warszawą ma dużą szansę wpisać się w krajobraz wydarzeń stomatologicznych i stać się ważnym miejscem wykładów, spotkań i ciekawych dyskusji. Zapisy trwają tylko do 15 czerwca 2019 r. na www.ilovendo.pl. Nie przegap i zapisz się już teraz.