znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > I Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki...

I Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej

13.02.2017

I Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej

26 i 27 maja 2017 r. w Hotelu Grand Tiffi w Iławie odbędzie się I Kongres Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce na którym musisz być!

Celem Kongresu PAPS jest zapewnienie przestrzeni do edukacji, integracji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy specjalistami. Doroczny, ogólnopolski Kongres jest jednym z filarów programu wspierania rozwoju zawodowego higienistek stomatologicznych. Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej przygotowała także kompleksowy cykl edukacji uzupełniającej, oparty na światowych standardach pracy z pacjentem oraz modelach współpracy lekarza z higienistką

Kongres PAPS to świetna merytoryka

Prof. Magda Mensi

Pracownik naukowy Uniwersytetu w Brescia (Włochy) i kierownik Medyczny Kliniki Stomatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Brescia. Absolwentka programu Master in Periodontal Surgery and Implantology na Uniwersytecie Ferrara pod kierunkiem prof. Leonardo Trombelli w latach 2010-2012.
Autorka kilkudziesięciu artykułów i wystąpień zjazdowych z zakresu chirurgii stomatologicznej i endodoncji. Adiunkt na Wydziale Chirurgii Jamy Ustnej i Periodontologii Uniwersytetu w Brescia. Profesor wizytujący na Uniwersytecie Stanowym w Ohio w 2015r.

Dr hab. n. med. Jan Pietruski

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Białymstoku, gdzie w roku 1989 uzyskał dyplom lekarza, a w 1992 lekarza stomatologa. W roku 1996 obronił wyróżnioną pracę doktorską , w 1997r. uzyskał specjalizację II stopnia z protetyki stomatologicznej, w roku 2013 uzyskał stopień doktora habilitowanego.
Autor kilkudziesięciu artykułów i wystąpień zjazdowych. Za działalność naukową otrzymał szereg nagród, m. innymi I i III nagrodę PTS oraz wielokrotnie nagrodę Rektora UMB za osiągnięcia naukowe. Prowadzi w Polsce i za granicą szkolenia dla stomatologów, dotyczące zagadnień związanych z protetyką stomatologiczną ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń zwarcia i estetyki. Członek Założyciel i Prezydent Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Prof. Małgorzata Pietruska

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. W 1998r. uzyskała z wyróżnieniem II stopień specjalizacji z periodontologii. W 1996 r. obroniła pracę doktorską, w 2005 rozprawę habilitacyjną, a w roku 2013 roku uzyskała tytuł profesora. Jest pierwszym Kierownikiem Zakładu Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej UMB.
Autorka ponad 160 publikacji naukowych i doniesień zjazdowych, za które była dziesięciokrotnie nagradzana przez Rektora Akademii Medycznej w Białymstoku i Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Od lat prowadzi kursy i wykłady w Polsce i za granicą, a od 2010 roku jest międzynarodowym wykładowcą European Federation of Periodontology.

Iława:

Urokliwe miasto, położone na Pojezierzu Iławskim, nad najdłuższym jeziorem w Polsce – Jeziorakiem, które z morzem Bałtyckim  łączy zabytkowy, unikatowy na skalę światową Kanał Elbląski. Iława  jest ośrodkiem wypoczynkowym i turystycznym - od zachodu i północy miasto otacza Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego. Iława bywa nazywana letnią stolicą jazzu ze względu na organizowany tu najstarszy festiwal tego gatunku muzyki w Europie - Old Jazz Meeting "Złota Tarka".

Grand Hotel Tiffi Iława

Nowo otwarty, przepięknie położony, luksusowy hotel doskonale wpisuje się w łagodne i kojące otoczenie zieleni, promenady spacerowe i pięknie utrzymany brzeg Jezioraka - najdłuższego jeziora w Polsce. Grand Tiffy słynie także z obszernej i oryginalnej strefy SPA, prowadzonej przez mistrzów orientalnej sztuki Ajurwedy, którzy swych umiejętności nabywali w rodzinnym Tybecie.

Cena:

690 zł - Wczesna rejestracja do 28 lutego 2017r.
890 zł - Rejestracja od 01 marca 2017r. do 30 kwietnia 2017r.
990 zł - Późna rejestracja po 1 maja 2017r. i płatność na miejscu

Więcej informacji na temat Kongresu orasz szczegółowy program znajdą Państwo na stronie: www.psps.org.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES

Dodatkowe informacje nt. rejestracji, płatności oraz informacje dla sponsorów: +48 793 199 770 | szkolenia@pracowniapz.pl