znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Jakie mam zasady leczenia stomatologiczn...

Jakie mam zasady leczenia stomatologicznego dzieci?

13.06.2017

Jakie mam zasady leczenia stomatologicznego dzieci?

Wypełnij ankietę: A Ty co sądzisz o zasadach leczenia stomatologicznego dzieci? – apeluje prof. Dorota Olczak – Kowalczyk, konsultant krajowy ds. stomatologii dziecięcej

Podziel się opinią co sądzisz o zasadach leczenia stomatologicznego dzieci?

Wypełnij ankietę: A Ty co sądzisz o zasadach leczenia stomatologicznego dzieci? – apeluje prof. Dorota Olczak – Kowalczyk, konsultant krajowy ds. stomatologii dziecięcej

Prof. Dorota Olczak – Kowalczyk, konsultant krajowy ds. stomatologii dziecięcej zwraca się z apelem do dentystów, stażystów i studentów stomatologii, do tych wszystkich, którzy: 
- mają motywacje, aby leczyć dzieci i młodzież; 
- mają plany, aby w przyszłości podjąć się tego zadania; 
ale także do tych, którzy mają powody, aby nie zajmować się leczeniem dzieci i młodzieży i nie zamierzają zmienić stanowiska w tej kwestii.

Prośba dotyczy wypełnienia ankiety: A Ty co sądzisz o zasadach leczenia stomatologicznego dzieci? publikowanej przez infoDENT24.pl oraz CEDE News.

Dzięki opinii osób reprezentujących środowisko stomatologiczne – mówi prof. Dorota Olczak – Kowalczyk - pozyskamy cenne wskazówki i kolejne argumenty:
- aby walczyć z tym co frustrujące i niezrozumiałe w zasadach leczenia stomatologicznego dzieci i młodzieży; 
- aby zabiegać o to, co powinno być wdrożone, bez względu na to jak skromne środki w ramach powszechnego ubezpieczenia społecznego przeznaczane są na leczenie stomatologiczne młodego pokolenia Polaków.

Wśród udzielających odpowiedzi zostaną przyznane nagrody w postaci udziału w Kongresie Unii Stomatologii Polskiej (podczas CEDE 2017 w Poznaniu).

Link do ankiety: TUTAJ