znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > KRAKDENT-edu – potężna dawka wiedzy, kor...

KRAKDENT-edu – potężna dawka wiedzy, korzystne ceny

05.02.2020

KRAKDENT-edu – potężna dawka wiedzy, korzystne ceny

Już w marcu odbędzie się 28. edycja Targów KRAKDENT®, a w jej ramach KRAKDENT-edu: 3 dni kursów medycznych, praktycznych warsztatów oraz wyjątkowa edycja kongresu Dental Spaghetti. Do 5 lutego obowiązują NIŻSZE CENY uczestnictwa.

Już w marcu odbędzie się 28. edycja Targów KRAKDENT®, a w jej ramach KRAKDENT-edu: 3 dni kursów medycznych, praktycznych warsztatów oraz wyjątkowa edycja kongresu Dental Spaghetti.
Do 5 lutego obowiązują NIŻSZE CENY uczestnictwa, warto więc podjąć decyzję już teraz. Szczególnie,
że różnorodny program zapewniają specjaliści najwyższej klasy.

Zastrzyk wiedzy dla lekarzy dentystów
Na kursach KRAKDENT-edu dla lekarzy dentystów wiodącymi tematami będą endodoncja oraz sedacja i znieczulenie ogólne w stomatologii dziecięcej. Prowadzący przedstawią m.in. współczesne koncepcje diagnostyki i leczenia endodontycznego w praktyce klinicznej oraz odpowiedzą na pytania, jakie techniki znieczulenia miejscowego stosować u dzieci oraz jak powinna przebiegać kwalifikacja do znieczulenia ogólnego. Z kolei warsztaty chirurgiczne połączą wykład oraz zajęcia praktyczne w zakresie wiedzy o pionowej i poziomej augmentacji kości.

Wiedza w pigułce dla higienistek i asystentek stomatologicznych
Kurs obejmie zagadnienia erozji szkliwa w świetle najnowszych badań, wybielania zębów i możliwych powikłań po zabiegach wykonywanych w gabinecie i podtrzymywania efektów w leczeniu implanto-protetycznym. Tematyka warsztatów w ramach KRAKDENT-edu to m.in. higienizacja dzieci w wieku przedszkolnym, osób z upośledzeniami fizycznymi czy pacjentów leczonych implantologicznie.

Kompendium dla techników dentystycznych
Przez trzy dni technicy dentystyczni będą mogli szlifować swoje umiejętności dzięki warsztatom KRAKDENT-edu z wykonywania protez akrylowych metodą wlewową, spawania konstrukcji metalowych prac protetycznych w osłonie argonu, a także spróbować swoich sił zamieniając zwierak na artykulator. Podczas Kongresu Dental Spaghetti czeka ich dodatkowa niespodzianka…

Dental Spaghetti Style Italiano
Od 19 lat Kongres Dental Spaghetti towarzyszy Międzynarodowym Targom Stomatologicznym KRAKDENT®. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, bowiem odbędzie się w połączeniu ze Światowym Kongresem Style Italiano. Style Italiano to grupa na Facebooku licząca 230 000 fanów i jednocześnie rosnąca społeczność wykwalifikowanych dentystów, którzy dążą do upraszczania codziennych zabiegów. W programie kongresu nie zabraknie zatem nowości ze świata stomatologii oraz wybitnych specjalistów, jak choćby dr Ignazio Loi - twórca preparacji BOP, absolutnej rewelacji ostatnich lat w stomatologii odtwórczej ukierunkowanej na minimalną interwencję. Zaproszono także dwóch wiodących europejskich techników dentystycznych: Olivera Brixa oraz Vincenzo Musellę, by podzielili się widzą z uczestnikami podczas specjalnej sesji DENTAL LAB SPAGHETTI MEETING dedykowanej technikom dentystycznym.
A w sobotę… goście kongresu będą mieli okazję wziąć udział Dental Spaghetii Crazy Party, aby wysiłek intelektualny połączyć z relaksem w fantastycznym gronie.

Niższe ceny na KRAKDENT-edu obowiązują tylko do środy, tj. do 5.02.2020. Identyfikator Uczestnika KRAKDENT-edu jest jednocześnie biletem wstępu na Targi KRAKDENT® oraz na bezpłatne szkolenia i wykłady firm.

Szczegóły na stronie https://krakdent.pl/pl/program-szkoleniowy/krakdent-edu.html