znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > CEDE: pobierz bezpłatną kartę wstępu

CEDE: pobierz bezpłatną kartę wstępu

21.05.2014

CEDE: pobierz bezpłatną kartę wstępu

Tegorocznej edycji CEDE towarzyszy bardzo bogaty program szkoleniowy skierowany do lekarzy, techników i asystentek. Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających także bezpłatne karty wstępu oraz dedykowaną aplikację mobilną.

- Nie musimy jeździć do Kolonii czy Chicago na wystawy stomatologiczne, aby zobaczyć, usłyszeć, dotknąć tego co najnowsze, najlepsze, pewne i wypróbowane. Wszystko to możemy zrobić w Poznaniu,
w znakomitych warunkach wystawowych i konferencyjnych. Można robić zakupy przez Internet, wsłuchać wykładu z taśmy, przeczytać artykuł nie ruszając się z domu. Ale nic nie zastąpi osobistego kontaktu
z wykładowcą, sprzedawcą, twórcą, demonstratorem - pisze Prof. Stanisław Suliborski Kierownik Naukowy Zjazdu Zespołów Stomatologicznych.

Aby otrzymać bezpłatną kartę wstępu wystarczy wejść na stronę www.cede.pl, zarejestrować się w serwisie, pobrać, wydrukować kartę wstępu i zabrać ją z sobą na CEDE.

Aplikacja mobilna przygotowana specjalnie na tegoroczną edycje CEDE, zawiera program wszystkich wykładów, katalog wystawców, informacje o wydarzeniach towarzyszących oraz mapki. Mobilny przewodnik umożliwi ułożenie planu pobytu na CEDE, tworzenie i zbieranie wizytówek w postaci kodów QR, dodawanie notatek czy dzielenie się informacjami na portalach społecznościowych.

Będzie też Strefa Testów czyli miejsce, gdzie każdy będzie mógł m in. wykonać wypełnienie, przetestować najnowsze produkty do higieny jamy ustnej, nowoczesne kompozyty i masy wyciskowe, a także sprawdzić, jak pracuje się z lupami, jak dobrać ich rodzaj do stylu pracy i światła.

Więcej informacji o CEDE znajduje się w naszym kalendarium wydarzeń.