znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Nagrody i wyróżnienia dla Najlepszego St...

Nagrody i wyróżnienia dla Najlepszego Studenta Stomatologii

21.09.2015

Nagrody i wyróżnienia dla Najlepszego Studenta Stomatologii

Podczas targów CEDE, jak co roku, mogliśmy oglądać rozdanie nagród i wyróżnień Firmy Arkona za udział w konkursie na Najlepszego Studenta Stomatologii

Studenci w ramach zadania konkursowego mieli wykonać pracę z zakresu protetyki stomatologicznej lub periodontologii. Uczestnicy konkursu samodzielnie wybrali sposób pracy: część z nich pracowała na modelach, część zdecydowała się na pracę z pacjentem.

Na podstawie zaprezentowanych prac każda z uczelni wybrała po jednym kandydacie, który będzie reprezentował uczelnie w finale, walcząc tym samym o nagrodę główną 10 000 zł

Niestety nie wszyscy uczestnicy konkursu mogli być obecni podczas wręczania dyplomów. Część z nich nie mogła przyjechać na CEDE z uwagi na plany urlopowe. Jednak obecni na rozdaniu nagród finaliści nie mogli ukryć podekscytowania. Przy lampce szampana próbowali podpytywać organizatorów  o zadanie finałowe.
Nie udało im się uchylić nawet rąbka tajemnicy. Tym samym nie pozostało im nic innego jak czekać do wielkiego finału, który odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie b.r.