znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Poldent rozdaje pilniki!

Poldent rozdaje pilniki!

05.05.2020

Poldent rozdaje pilniki!

Poldent stomatologom. Polski producent wspiera dentystów. Pod hasłem „Rozdajemy pilniki” rusza akcja promocyjna mająca na celu wsparcie gabinetów stomatologicznych.

Poldent od 30 lat produkuje pilniki do leczenia kanałowego, z których korzystają dentyści w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na świecie. W tej trudnej sytuacji związanej z epidemią firma stawia na wzajemne wsparcie. Jako polska firma rodzinna chce wesprzeć gabinety stomatologiczne. Jest to obustronna pomoc, gdyż dentyści, korzystając z akcji promocyjnej, jednocześnie wspierają polską firmę w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Poldent stomatologom

Pod hasłem „Rozdajemy pilniki” rusza akcja promocyjna mająca na celu wsparcie gabinetów stomatologicznych. Do zakupów innych produktów z oferty Poldent dodawane są pilniki ręczne Endostar. Minimalna kwota zamówienia wynosi 200 zł a dentysta otrzyma do tego 4 opakowania wybranych pilników ręcznych Endostar. Przy większych zamówieniach rośnie liczba otrzymywanych pilników.

- 200 zł - 4 opakowania pilników ręcznych
- 400 zł  - 10 opakowań pilników ręcznych
- 800 zł - 25 opakowań pilników ręcznych

W promocję wchodzi cały asortyment produktów dostępnych w firmie Poldent, m.in. z endodoncji, chirurgii, odbudowy, stomatologii zachowawczej czy profilaktyki. Uwaga: Promocja łączy się również z innymi!

Promocja potrwa do końca maja, a o szczegółach akcji można przeczytać więcej na stronie www.poldent.pl

Cała produkcja pilników firmy Poldent (dostępnych pod marką Endostar) odbywa się w Polsce, w Zielonce obok Warszawy. Firma zatrudnia ponad 70 osób a swoje produkty eksportuje do kilkudziesięciu krajów na świecie. Marka Endostar znana i ceniona jest w coraz szerszym kręgu dentystów. W poprzednim roku firma wprowadziła swój flagowy produkt: pilniki rotacyjne Endostar E3 Azure wykonane w technologii heat treatment, zapewniającej wyjątkowe właściwości.

Poldent cały czas się rozwija, oferując coraz doskonalsze produkty, rozbudowując park maszynowy oraz uczestnicząc w wielu międzynarodowych branżowych wydarzeniach, jak np. IDS w Kolonii, IDEM w Singapurze, Roots Summit itp.

#WspieramPolskieMarki  #PoldentPomagaStomatologom