znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Rekordowe Targi KRAKDENT® - ponad 400 wy...

Rekordowe Targi KRAKDENT® - ponad 400 wystawców z całego świata!

07.02.2018

Rekordowe Targi KRAKDENT® - ponad 400 wystawców z całego świata!

Na nieco ponad miesiąc przed inauguracją 26. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® zostały ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia!

W gronie ponad 400 wystawców są firmy z całego świata – wśród nich wiele nowych, po raz pierwszy biorących udział w wydarzeniu. Tym samym Targi KRAKDENT® z najlepszą w swojej historii ofertą wystawową i programem towarzyszącym (m.in. Kongres Dental Spaghetti, KRAKDENT-edu) umacniają pozycję lidera w branży. Organizatorzy spodziewają się ponad 15 tys. zwiedzających!

Warto już dziś dobrze zaplanować wizytę na Targach, by po pierwsze: nie przegapić żadnej z prezentowanych przez wystawców nowości, po drugie: nie zapomnieć o możliwości zdobycia cennej, fachowej wiedzy. Bez odpowiedniego logistycznego przygotowania w gąszczu kilkudziesięciu naukowych wystąpień można się bowiem pogubić. Program jeszcze nigdy nie był tak bogaty! Składają się na niego wykłady najwyższej klasy specjalistów podczas Kongresu Dental Spaghetti, prelekcje w ramach KRKADENT-edu, szkolenia wystawców organizowane zarówno w salach seminaryjnych jak i na stoiskach oraz… wyjątkowy wykład pt. ”Zęby na języku”. Przygotuje go i wygłosi prof. Jerzy Bralczyk, najpopularniejszy autorytet językowy Polaków.

Po raz kolejny najlepszym firmom prezentującym innowacyjne produkty zostaną przyznane nagrody w Konkursie o Medal Najwyższej Jakości. Nie zabraknie też cieszącej się coraz większym zainteresowaniem Wystawców charytatywnej akcji DENTOPOMOC. Jej celem jest zapobieganie chorobom jamy ustnej dzieci poprzez profilaktykę. Zgromadzone w ramach akcji produkty stomatologiczne organizatorzy targów przekażą dzieciom z małopolskich domów dziecka i rodzin zastępczych.

I choć wydawało się, że zeszłoroczne, rekordowe pod każdym względem Targi KRAKDENT® trudno będzie przebić, to już teraz wiadomo, że wystawców na 26. edycji będzie jeszcze więcej! Obecność na Targach potwierdzili liderzy branży stomatologicznej z kilkudziesięciu krajów na świecie, w tym tak odległych jak Chiny, Japonia, Korea Płd. czy USA.
26. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się w dniach 8-10 marca 2018. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie www.krakdent.pl

Spotkajmy się w Krakowie!