znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Spotkanie Autorskie z Piotrem Zwaryczem

Spotkanie Autorskie z Piotrem Zwaryczem

28.01.2019

Spotkanie Autorskie z Piotrem Zwaryczem

Zapraszamy serdecznie 2.02.2019 na Spotkanie autorskie z Piotrem Zwaryczem z Obiektiv.com oraz na premierową prezentację albumu "MISJA SZWECJA Na linii ognia" o godzinie 18 w Hotelu Przyjaznym Fotografii - Hotel Fajkier Wellness SPA.

Piotra mieliśmy przyjemność poznać podczas Letniego Festiwalu Fotograficznego #PhotoSummerDay. Tym razem dla znawców tematu i fotografii, Piotr zaprezentuje obszerny materiał z bardzo głośnej akcji naszych strażaków w Szwecji. Na miejscu będzie można uzyskać album z autografem autora.

Wstęp wolny po rejestracji telefonicznej: 884 877 200 w Recepcji Hotelowej.

W lobby Hotelowym można zobaczyć wystawę Piotra z projektu strażacy.

Więcej przeczytacie TUTAJ.

Piotr Zwarycz - rocznik 82` Oficer Państwowej Straży Pożarnej z ponad 15-letnim doświadczeniem, ratownik wysokościowy, taternik jaskiniowy, płetwonurek, skoczek spadochronowy, motorowodniak, instruktor cfbt.pl, fotograf.
Po ukończeniu Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie, trafiłem do Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu do Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno - Nurkowego.

Od 2006 roku jestem zatrudniony w Komendzie Powiatowej w Tarnowskich Górach w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Radzionkowie. Aktywnie działam w Specjalistycznej Grupie Ratownictwa Wysokościowego oraz w Specjalistycznej Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej. Fotografowaniem zajmuję się od kilkunastu lat. Zaczynałem od wydarzeń sportowych takich jak: maratony, triathlony, ekstremalne rajdy przygodowe. Jestem wielokrotnym laureatem konkursów regionalnych i krajowych. Moje zdjęcia pojawiały się w telewizji, prasie ogólnopolskiej, na okładkach wielu czasopism branżowych o tematyce ratowniczej oraz można je było oglądać na kilku wystawach w kraju i za granicą. Byłem uczestnikiem międzynarodowego projektu fotograficznego realizowanego w ramach programu GRUNDTVIG, reprezentując Polskę w Turcji, Grecji i Niemczech.