znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Stomatolodzy wśród najlepszych naukowców WUM

Stomatolodzy wśród najlepszych naukowców WUM

01.05.2017

Stomatolodzy wśród najlepszych naukowców WUM

Aż pięciu pracowników Wydziału Lekarsko-Dentystycznego, znalazło się na liście stu naukowców Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego o największym dorobku publikacyjnym w latach 2014-2016

Listę tą sporządziła Biblioteka Główna uczelni na podstawie analizy dorobku poszczególnych uczonych z okresu trzech ostatnich lat. Ranking objął osoby nadal zatrudnione na Uniwersytecie w dniu zamknięcia listy, a także współautorów wszystkich opublikowanych artykułów. Liczyły się prace oryginalne, kazuistyczne, poglądowe i inne posiadające punktację Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Stomatologami, którzy znaleźli się w rankinku są: prof. dr hab. n. med. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska z Katedry Protetyki Stomatologicznej, prof. dr hab. n. med. Dorota Olczak-Kowalczyk pracująca w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej, dr hab. n. med. Małgorzata Zadurska z Zakładu Ortodoncji, prof. dr hab. n. med Renata Górska z Zakład Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia oraz dr hab. n. med. Marta Wróblewska związana z Zakładem Mikrobiologii Stomatologicznej.

Źródło: www.infodent24.pl