znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Co czeka na nas podczas Warsaw Dental Medica Show?

Co czeka na nas podczas Warsaw Dental Medica Show?

05.09.2018

Co czeka na nas podczas Warsaw Dental Medica Show?

Warsaw Dental Medica Show po raz pierwszy w Polsce! Interdyscyplinarne wydarzenie, integrujące sektory stomatologii oraz medycyny estetycznej. Po raz pierwszy te dwie dynamicznie rozwijające się dziedziny medyczne pojawiają się wspólnie - na targach branżowych.

Warsaw DentalMedica Show to pierwsze tego typu w Polsce interdyscyplinarne wydarzenie integrujące sektory stomatologii oraz medycyny estetycznej.
To połączenie części wystawienniczej z edukacją dla lekarzy stomatologów, realizowane w nowej dla polskiego rynku formule wielkiego branżowego show. Złożą się na nie otwarte pokazy sprzętu na stoiskach wystawców, warsztaty połączone z testowaniem produktów, premiery nowości technologicznych, prezentacje firmowe i wykłady z różnych dziedzin medycyny, pomocnych w pracy stomatologów.
Po raz pierwszy na taką skalę na kongresie o tematyce stomatologicznej pojawią się zagadnienia z zakresu medycyny estetycznej. Do współpracy zaprosiliśmy wybitnych wykładowców – specjalistów praktyków, którzy swoją pracą wyznaczają nowe kierunki w stomatologii i medycynie estetycznej. Podczas kongresu zaprezentują oni innowacyjne rozwiązania m.in. dla periodontologii, implantologii, ortodoncji, protetyki, onkologii oraz medycyny anty-aging, w szczególności w zakresie profilaktyki oraz leczenia skutków upływającego czasu i związanego z tym starzenia się tkanek w obrębie narządu żucia i skóry.

W części targowej na uczestników czekać będzie około 170 stoisk polskich i zagranicznych wystawców reprezentujących ponad 200 marek. Oprócz wystawców z branż stomatologii i medycyny estetycznej, w specjalnych strefach: Luksusu, Relaksu, Hobby i Architektów, pojawią się też wystawcy oferujący m.in. projektowanie i wyposażenie gabinetów czy ekskluzywne produkty (samochody, biżuterię i ubrania) oraz usługi. Kongres Warsaw Dental Medica Show to aż 90 sesji wykładów i 35 sesji warsztatów prowadzonych przez praktyków. Za udział w kongresie przyznawane będą punkty wymagane przez Ministerstwo Zdrowia.

Podczas targów na zwiedzających czekają: 

☛ Wykłady: 

Spotkania z lekarzami – praktykami, rekomendowanymi przez czołowe towarzystwa i akademie medyczne.

Wykłady i warsztaty poprowadzą między innymi:

Dr n. med. Michał Szałwiński, dr n. med. Dotrota Stańczak Sionek, dr. n. med. Michał Paulo,  dr. n. med. Maciej Jagielak, dr. n. med. Piotr Okoński,  lek. dent. Mateusz Szkliniarz, lek. dent. Dariusz Miśkiewicz, dr n. med. Maciej Mikołajczyk, dr hab. n. med. Jan Kowalski, prof. dr hab. n. med. Renata Górska,

Pokaz najnowszych osiągnięć i dorobku ekspertów, prezentacje produktowe wystawców, premiery branżowe, testy i eksperymenty.

Serdecznie zapraszamy na JADACH & ZADROŻNY SHOW. Postępowanie chirurgiczne i właściwa higiena pozabiegowa. (lek. dent. Radosław Jadach & dr n.med. Łukasz Zadrożny)
6 września ( czwartek) godz. 11.30-12.30 oraz 14.00-15.00 sala nr 10 .

☛ Wieczory z gwiazdami:

Świetna zabawa i doskonała integracja – dwa wieczory pełne tańca, muzyki i dobrego humoru czekają na odwiedzających Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Dental Medica Show.

Wizyta na targach oraz udział w kongresie to dla uczestników czas intensywnego wysiłku. Właśnie dlatego, z myślą o relaksie po długich godzinach spędzonych w salach konferencyjnych bądź na zwiedzaniu targowej ekspozycji, przygotowaliśmy dwa, pełne atrakcji wieczory – Tematyczny oraz Galowy. Uczestnictwo w nich połączy relaks z budową relacji biznesowych oraz integracją środowiska. Specjalnie dla Państwa wystąpią: Edyta Górniak, Stefano Terrazzino oraz Kabaret Moralnego Niepokoju. Każdego wieczoru na uczestników czekać będzie poczęstunek.

☛ Konkursy:  

- Serdecznie zapraszamy Higienistki Stomatologiczne do udziału w konkursie na najciekawszy przypadek kliniczny.
Tematem konkursu jest “Zastosowanie kliniczne preparatu erytrytolu w pracy higienistki”( opis przypadku+ zdjęcia).
Wszystkie nadesłane prace oceniane będą przez Komisję Konkursową. 

 - Konkurs na najlepsze hasło promujące Targi Dental Medica Show - Czekają wspaniałe nagrody!!

 

Miejsce: 

06 - 08 września

PTAK WARSAW EXPO
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska
www.warsawexpo.eu

Szczegóły:

www.dentalmedicashow.pl