znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > THE ART OF TOMORROW. Znamy kolejne szczegóły!

THE ART OF TOMORROW. Znamy kolejne szczegóły!

12.02.2020

THE ART OF TOMORROW. Znamy kolejne szczegóły!

Co oferuje The Art of Tomorrow – ponad 60 sesji warsztatowych, pokazów praktycznych i wykładów dla lekarzy każdej specjalizacji, dla higienistek i dla asystentek.

THE ART OF TOMORROW – po raz pierwszy w Polsce wydarzenie, na które branża stomatologiczna czeka od wielu lat! Dla dentysty i jego zespołu najważniejsza jest bowiem praktyka. The Art of Tomorrow to sesje i pokazy praktyczne, które poprowadzą dla Państwa znamienite osobowości ze świata stomatologii i biznesu. To tu sprawdzicie, co nowego do zaoferowania mają światowe rynki stomatologiczne. Wydarzenie rekomendowane nie tylko dla lekarzy, ale także dla całych zespołów. To milowy krok w pogłębianiu wiedzy praktycznej, umacnianiu relacji zawodowych i byciu liderem w zespole. Co oferuje The Art of Tomorrow – ponad 60 sesji warsztatowych, pokazów praktycznych i wykładów dla lekarzy każdej specjalizacji, dla higienistek i dla asystentek.

GALA THE ART OF TOMORROW – to wspólny zachód i wschód słońca. To koncert zespołu SMEAR LAYER, to konkursy gdzie nagroda główna to……ABSOLUTNA PETARDA!!! To zabawa do białego rana w gronie najlepszych!

Jak powiedzieli nam Organizatorzy:

Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa na Galę The Art of Tomorrow. Jak to widzimy? Otóż tak: na sali balowej i na tarasach z widokiem na morze, przy wybornych drinkach i pysznym jedzeniu. Energii dostarczy koncert zespołu SMEAR LAYER, w doskonale Wam znanym składzie lekarzy dentystów!

A dalej tańce, zabawa i obiecany wschód słońca na plaży. Możemy dużo mówić o planach na ten wieczór, wszystko jednak zależy tylko od nas. Mamy nadzieję, że to co się wydarzy w Sopocie, nie zostanie w Sopocie!!

Muzyka:

"Zespół 'Smear Layer' to metaloceramiczny band ocierający się stylistycznie o progresywny wegetariański grindcore. Jednak na koncertach z publicznością gra covery, co może być pewną niespodzianką. Zarówno dla widzów jak i wykonawców. Smaczku dodaje fakt, że niektórzy muzycy pamiętają jeszcze cementy krzemowe i pastę dewitalizującą z arszenikiem. Zagadką pozostaje wpływ powyższych zależności na dobór repertuaru"

(Wojciech Wilk Wilkonski music director, lead guitar, drum’s trucks, vocal Lidka Oleszczuk- vocal Iza Furtak- vocal Sebastian Mazur- rhythm guitar, vocal Tomasz Machan - vocal Wojciech Kaczmarek- vocal Konstanty Kostek Kulik-bass guitar Bartek Karas Karas - drums Sebastian Kwiatkowski-keytar, vocal, smog machine, PA transport.)

Szczegóły, zapisy, program: www.artoftomorrow.pl