znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > W Łodzi się powodzi!

W Łodzi się powodzi!

08.10.2018

W Łodzi się powodzi!

Wielkie logowanie na Międzynarodową Konferencję Stomatologiczną - Hollyłódź Smile 2.

Zarząd łódzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii nie próżnuje, mało tego, pracuje intensywnie nad najbardziej wyjątkowym wydarzeniem tej jesieni. Już 19-21 października w Łodzi odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji Stomatologii Estetycznej - Hollyłódź Smile 2.To nietuzinkowe wydarzenie stanowi otwarcie sezonu kongresowego w roku akademickim 2018/2019. Światowej klasy prelegenci przybliżą uczestnikom standardy postępowania w gabinecie stomatologicznym z wykorzystaniem najnowszych materiałów i technologii dostępnych na rynku. Słuchacze będą mieli także okazję rozwinąć swoją wiedzę na temat umiejętności miękkich z zakresu odpowiedniej motywacji pacjenta.

Lista wykładowców jest imponująca, a wygląda następująco:

- prof. Paul Gerloczy,
- prof. Jerzy Sokołowski,
- dr n. med. Aleksandra Palatyńska-Ulatowska,
- dr n. med. Paweł Niewada,
- dr n. med. Angelika Wójcicka-Rubin,
- lek. dent. Dorota Stankowska,
- lek. dent. Michał Szczutkowski,
- lek. dent. Marcin Krupiński,
- lek. dent. Łukasz Lassmann,
- lek. dent. Maciej Czerwiński,
- Mariusz Oboda

Przewidywane są dwa dni wykładowe ( piątek od popołudnia oraz sobota), które zostaną zwieńczone bogatym social programem, w najlepszych łódzkich klubach w samym sercu miasta.
Niedziela to czas, który poświęcamy w pełni na umiejętności praktyczne. Dzień warsztatowy, to unikatowa możliwość wzięcia udziału w kursach z każdej gałęzi stomatologii, tak, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i znajdzie inspiracje, do dalszego rozwoju.

Mimo bardzo dużego zaplecza w postaci Nowoczesnego Centrum Kliniczno-Dydaktycznego liczba miejsc jest ograniczona! 4 października o godzinie 21.00 rozpoczęło się wielkie logowanie na konferencje. Liczą się minuty, a nawet sekundy! Kto pierwszy ten lepszy, dlatego życzymy powodzenia wszystkim logującym się w czwartek.

Oficjalna strona wydarzenia 
Oficjalne wydarzenie na facebooku