znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Warsaw Dental Medica Show już za nami

Warsaw Dental Medica Show już za nami

13.09.2018

Warsaw Dental Medica Show już za nami

Warsaw Dental Medica Show dobiegło końca. Ptak Warsaw Expo gościł w swoim centrum targowo-kongresowym wielu znakomitych wystawców. Zainteresowanie wśród odwiedzających było duże. Nie tylko samymi wykładami oraz warsztatami, ale również stoiskami z branży medycyny estetycznej.

Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica Show już za nami. Wydarzenie było skierowane do lekarzy dentystów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, higienistek oraz asystentek stomatologicznych. A także przedstawicieli biznesu stomatologicznego oraz przemysłu dentystycznego.

W części targowej na uczestników czekało około 170 stoisk polskich i zagranicznych wystawców reprezentujących ponad 200 marek. Podczas Kongresu Warsaw Dental Medica Show odbyło się 90 wykładów i 35 warsztatów prowadzonych przez praktyków. Wykłady oraz warsztaty cieszyły się dużym zaineteresowaniem zwiedzających.

Nikodem Zygadło, zastępca dyrektora ds. rozwoju Ptak Warsaw Expo jest przekonany, że Warsaw Dental Medica Show skutecznie będzie konkurował z największymi targami tej branży nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Kolejna edycja imprezy jest planowana już w przyszłym roku.

Uroczystą Galę Warsaw Dental Medica Show rozpoczęto od wręczenia targowych nagród. Poznaliśmy najlepszych wystawców pierwszej edycji imprezy. Wręczone zostały nagrody za najefektowniejsze stoiska targowe oraz wyróżnienia dla osób szczególnie zasłużonych w organizacji WDMS.

Podczas Uroczystej Gali gości rozbawiał Kabaret Moralnego NiepokojuNastępnego dnia na scenie pojawiła się megagwiazda polskiej muzyki rozrywkowej – Edyta Górniak.