znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > Wystawco! Zgłoś produkt do konkursu „Gwi...

Wystawco! Zgłoś produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE”!

16.05.2017

Wystawco! Zgłoś produkt do konkursu „Gwiazdy CEDE”!

Jak rozpocząć promocję topowego produktu firmy już kilka miesięcy przed rozpoczęciem CEDE 2017 (14-16 września)? wystarczy zgłosić go bezpłatnie do internetowego plebiscytu „Gwiazdy CEDE”. My postaramy się, aby od czerwca do zakończenia pierwszego dnia wystawy, o konkursie było głośno.

Sprzęt, materiały, profilaktyka, IT i edukacja – to cztery kategorie, w których jeszcze tylko do końca maja można zgłaszać produkty, które wezmą udział w internetowym plebiscycie „Gwiazdy CEDE”. Głosowanie wyłoni najlepsze, najciekawsze i najpraktyczniejsze – w opinii środowiska stomatologicznego – produkty dostępne na polskim rynku.

Wiadomo już, że do rywalizacji w konkursie, który zastępuje zasłużone „Grand Prix CEDE”, staną takie produkty jak: PULPOGEL – żel z siarczanem żelaza do amputacji przeżyciowej miazgi w zębach mlecznych i tamowania krwawienia (zgłaszający – CHEMA – ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy), szczoteczka Jordan Expert Clean (zgłaszający – Orkla Care S.A.), materiał do odbudowy ubytków ACTIVA BioACTIVE (zgłaszający EQUADENT Sp. z o.o.) czy płyn do płukania jamy ustnej EludrilCLASSIC (zgłaszający – Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o. o.).

Wybrane korzyści z uczestnictwa w konkursie „Gwiazdy CEDE”

- nowa, pionierska formuła, w której o przyznaniu laurów decydują praktycy;
- brak opłat za zgłoszenie produktu;
- jasne zasady głosowania;
- nowe bezpłatne kanały promocji produktu: portal www.cedenews.pl, strona cede.pl, profile społecznościowe CEDE (Facebook, Twitter itp.), baza uczestników CEDE; media branżowe;
- bezpłatny wywiad z przedstawicielem firmy na www.cedenews.pl;
- wydłużony czas promocji produktu – ponad 3 miesiące zamiast 3 dni;
- możliwość zaangażowania do konkursu własnych klientów; kontent na strony internetowe oraz profile FB;
- pamiątkowe statuetki i dyplomy; zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 wrze­śnia (2 i 3 dzień CEDE 2017) w specjalnie oznaczonej stre­fie w pasażu pomiędzy pawi­lonami 7, 7A, 8, 8A – tzw. „Aleja Gwiazd”;
dobrze wypozycjonowane linki do produktów zostają w internecie na zawsze.

Udział w konkursie (dla zgłaszających i głosujących) Gwiazdy CEDE jest bezpłatny. Producent lub dystrybutor może zgłosić (online, przez Panel Wystaw­cy od 1 marca do 30 maja) maksymalnie jeden produkt w jednej kategorii. Głos bę­dzie można oddać wyłącznie po odwiedzeniu strony www.cedenews.pl i zarejestrowa­niu się w panelu użytkowni­ka. Uczestnicy mogą oddać jeden głos w jednej tylko ka­tegorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. System umożliwia wyłącz­nie jednokrotne wskazanie faworyta.

“Gwiazdy CEDE” – Jak to działa, czyli 5 kroków wystawcy

1. Odwiedź Panel Wystawcy.
2. Odszukaj zakładkę „Gwiazdy CEDE”.
3. Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
4. Wypełnij formularz, dodaj opis produktu, zdjęcia, filmy.
5. Czekaj na link do profilu produktu na cedenews.pl (do zaakceptowania).

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 14 września 2017 r. o godz. 18.00 podczas uroczystości w pa­sażu pomiędzy pawilonami. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w po­szczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 wrze­śnia (2 i 3 dzień CEDE 2017) w specjalnie oznaczonej stre­fie w pasażu pomiędzy pawi­lonami 7, 7A, 8, 8A.