znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > XII edycja Konkursu na Najlepszego Stude...

XII edycja Konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii

19.03.2019

XII edycja Konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii

Do 1-go maja można wysyłać formularze zgłoszeniowe do udziału w XII edycji Konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii, którego organizatorem jest Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej

O tytuł mogą rywalizować studenci III, IV lub V roku kierunków lekarsko-dentystycznych na polskich uczelniach medycznych.

W pierwszym etapie konkursu należy wykonać samodzielne pracę z zakresu protetyki stomatologicznej przy pomocy wyrobów medycznych produkowanych przez Arkona Laboratorium. Musi mieć ona charakter kliniczny i obejmować odbudowę co najmniej jednego zęba na modelu gipsowym. Dokumentację fotograficzną jej przebiegu należy wysłać do organizatora.

Autorzy najlepszych prac przejdą do drugiego etapu, który odbędzie się na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Uczestnicy będą mieli tam do wykonania kolejne praktyczne zadanie. Zwycięzca II etapu konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł oraz voucher dla swojej uczelni na taką samą kwotę do wykorzystania na dowolne produkty oferowane przez organizatora w ramach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.


Źródło: www.infodent24.pl